Author Topic: F klavye ile nasıl hızlı yazılır?  (Read 10 times)

admin

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
F klavye ile nasıl hızlı yazılır?
« on: August 01, 2019, 07:16:29 PM »
F klavye ile nasıl hızlı yazılır?

F klavye ile hızlı yazı yazmak ister misiniz? Arkanıza yaslanın yakın zamanda uçuşa geçeceğiz. Klavyede harfler parmaklarınızın arasında yağ gibi akacak. 1 sayfalık metni 10 dakika gibi kısa bir sürede sizde yazabilir hale geleceksiniz. İlk önce sizi sitemize davet edelim. Onparmak.org sitemize giriş yapın. Sitemizde bulunan Klavye hız testini kullanarak şuan ki durumunuzu görün. 1 dakikada kaç kelime yazdığınızı hesaplayalım.

Sitemizde yer alan  10 parmak eğitim videolarını düzenli olarak izleyip videoda anlatılanları kendi bilgisayarınızda uygulamaya çalışın. Video izlerken mutlaka not alın. Önemli gördüğünüz yerleri not alın. Aldığınız notları mutlaka uygulamaya sokun. İzlemekle 10 parmak yazı yazamazsınız. Öğrendiklerinizi mutlaka uygulamaya sokmalısınız.

On parmak eğitimi aldıktan sonra siz de F klavye bilgisayarlarda hızlı yazılar yazabilirsiniz. Videoları 10 parmak yazı yazmada uzman bir ekip hazırlamıştır. Sitemizde yer alan videoları ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz her geçen gün yeni ve faydalı içerikler paylaşarak hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Sitemize Onparmak.org internet adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarda hızlı yazı yazmak bir yetenek işi değildir. Siz de 10 parmak eğitim videolarını izleyerek bilgisayarda çok hızlı yazılar yazabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için siz de sitemizde bulunan 10 parmak eğitim videolarını izleyin. Videoları izledikten sonra artık çok hızlı yazılar yazabilecek duruma geleceksiniz.